Андрій Гордєєв про проблеми НПП «Нижньодніпровський»

Андрій Гордєєв: Вирішення проблем НПП «Нижньодніпровський» лежить на поверхніГолова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв прокоментував журналістам питання щодо вирішення нагальних проблем, які заважають Національному природному парку “Нижньодніпровський” виконувати покладені на нього зобов’язання, повідомляє інформагенство “Херсонці“.

...Моя позиція з цього приводу однозначна: вирішення проблем лежить на поверхні. Треба оформити відповідну документацію, проект парку, який я досі не отримав від в.о. директора НПП «Нижньодніпровський» Чачібаї Олексія.

Тільки тоді, коли буде чітко окреслено межі парку, можна буде переходити до рішучих дій у боротьбі з незаконними мисливцями та рибалками, а також відкривати для туристів чаруючу красу Нижнього Дніпра.

НПП “Нижньодніпровський” – перлина Херсонської області, один з найцінніших природних заплавно-літоральних комплексів в Європі. Крім рідкісної флори та фауни, на території парку знаходяться водоспади, джерела та навіть гори – це справжня знахідка для туристів, як місцевих, так і гостей з інших країн, – впевнений Андрій Гордєєв.