Андрій Гордєєв провів нараду з представниками місцевих органів влади

Вчора, 12 червня, голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв провів нараду з головами районних державних адміністрацій, районних рад, об’єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення.

Андрій Гордєєв провів нараду з представниками місцевих органів влади

На порядку денному були питання про заходи з попередження виникнення та ліквідації пожеж в екосистемах Херсонської області, стан виконання заходів зі створення об’єднаних територіальних громад та розвиток сільської медицини у Херсонській області.

Приділили увагу також освіті, а саме: реалізації обласної програми «Розвиток людського капіталу Херсонської області» у 2018 році, координації дій місцевих органів влади щодо реалізації проектів «Нова українська школа», а також організації оздоровлення дітей з інших регіонів за програмою взаємообміну, втому числі і дітей з Донецької та Луганської областей.

Важливим було обговорення підготовки області до курортно-туристичного сезону 2018 року.

Крім того, присутні говорили про стан справ щодо проведення ямкового ремонту покриття автомобільних доріг загального користування місцевого значення, організацію та проведення робіт з покосу трави на їх узбіччях.

Окремим питанням розглянули розвиток будівництва житла в області та розроблення проекту відповідної обласної програми на період до 2022 року.

За результатами наради було видано відповідні розпорядження голови облдержадміністрації.