Андрій Гордєєв відвідав дітей, що оздоровлюються у Скадовську (Фото)

Очільник Херсонської ОДА особисто навідався до діточок у Скадовськ, де вони оздоровлюються у зв’язку з екологічною ситуацією, що сталася у населених пунктах Чаплинського та Каланчацького районів, розташованих поблизу адміністративної межі з окупованим Кримом. Про це Андрій Гордєєв повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

“Настрій у малечі та батьків, які приїхали з ними, гарний. Все ж таки цілюще повітря Чорного моря, збагачене травами степової Таврії, робить дива.

Усі отримують належний медичний догляд. Організовано харчування. А щодо дозвілля, то і тут все гаразд. Подарованим новеньким футбольним м’ячам радіють і діти, і дорослі.

На разі екологічна ситуація знаходиться під моїм особистим контролем.

Департаментом екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації з 8 вересня 2018 року проводиться спільна робота із фахівцями пересувної екологічної лабораторії Департаменту екології та природних ресурсів Донецької ОДА. Вона обладнана GPS для прив’язки на місцевості та автоматично кожні 20 хвилин вимірює у повітрі вміст наступних речовин: оксид вуглецю, оксид азоту, сірчистий ангідрит, аміак, сірководень, тверди частинки, а також атмосферний тиск, напрямок вітру, температуру та вологість.

10 вересня пересувна лабораторія провела дослідження атмосферного повітря в селах Преображенка, Мирне, Новоолександрівка та в смт Каланчак Каланчацького району. За результатами проведених досліджень встановлено, що перевищень по забруднюючими речовинам не спостерігається.

Також з дня на день чекаємо на результати проб грунту,” – зазначив Андрій Гордєєв.