Андрій Гордєєв взяв участь у закладанні скверу майбутнього

22 жовтня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, на запрошення діючого голови Томинобалківської сільської ради Антоніни Чередник, взяв участь у закладанні скверу майбутнього на набережній смт Білозерка, повідомляє прес-служба ХОДА.

Також були присутні заступник голови Дмитро Бутрій та директор Депaртaменту екології тa природних ресурсів Юрій Попутько. Разом із небайдужими жителями, активістами було висаджено близько 30 паркових дерев.

«Хочу відмітити, що ця набережна при гарному господарському підході може стати навіть кращою, ніж у Херсоні, перлиною всієї Білозерщини. Переконаний, що у небайдужих людей все вдасться. Я зі своєї сторони, завжди готовий підтримати добрі починання», – зазначив очільник області.

«Цей кленовий гай висаджений за ініціативи громадян Білозерщини, які неодноразово говорили про благоустрій населеного пункту. Ми всі разом вирішили навести порядок на колишньому пляжі, привести його до належного стану для того, щоб жителі Білозерки могли сюди приходити і відпочивати. Маю надію, що у майбутньому будуть висаджені та процвітатимуть ще багато таких гаїв», – розповіла Антоніна Чередник.

Насамкінець вона подякувала очільнику області Андрію Гордєєву та Херсонській обласній державній адміністрації за підтримку та сприяння.