Андрій Гордєєв з робочим візитом перебуває у Грузії

Протягом 26–28 листопада голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв перебуватиме у Грузії у складі офіційної делегації на чолі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, повідомляє офіційний сайт ХОДА.

Пов’язане зображенняМетою робочої поїздки є поглиблення двостороннього співробітництва України та Грузії в різних сферах, зміцнення економічних зв’язків і загальноєвропейських прагнень обох країн.

У рамках дводенного візиту відбудуться переговори з Президентом Грузії Гіоргі Маргвелашвілі, Прем’єр-міністром Грузії Гіоргі Квірікашвілі, Головою Парламенту Грузії Іраклі Кобахідзе.

Крім того, делегати з України разом з офіційними представниками з більш ніж 50 країн стануть учасниками Тбіліського економічного Форуму «Один пояс – один шлях», у рамках якого будуть розглянуті актуальні питання сприяння торгівлі, розвитку електронної комерції, транспортної інфраструктури, міжрегіональних можливостей у сфері енергетики та інвестиційного потенціалу країн-учасниць.

Також програмою передбачено відвідування делегацією  Центру реабілітації військових, де проходять лікування українські військові, та участь у відкритті пам’ятника Лесі Українці в Кахетії.

Довідково:

Відносини України та Грузії носять  характер стратегічного партнерства. Товарообіг між державами за підсумками 2016 року становить  456 млн дол, проте цей показник може бути збільшений вдвічі – до 1 млрд дол. Україна вітає сприяння Уряду Грузії залученню українських компаній до  реалізації інфраструктурних проектів в Грузії і готова поглибити співпрацю в сфері розвитку транзитного потенціалу двох держав, передусім в рамках проекту «Новий Шовковий шлях».

Окремий пункт порядку денного співробітництва України та Грузії – продовження політики підтримки суверенітету і територіальної цілісності на двосторонньому рівні і на майданчиках міжнародних організацій, а також зближення з ЄС і НАТО.