Андрій Путілов та комбат “Донбасу” обговорили питання територіальної оборони області

Питання територіальної оборони області голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов обговорив сьогодні із командиром батальйону спеціального призначення «Донбас» Семеном Семенченком.
Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.
На зустрічі також були радники голови облдержадміністрації Леонід Файзуллін, Руслан Панчишин та Валентина Січова.
«Нами вже проведена величезна робота по укріпленню кордонів області: вирито протитанкові рови глибиною 4 метри, встановлено оборонні конструкції. Нещодавно на бойове чергування заступив модернізований зенітно-ракетний комплекс», – сказав Андрій Путілов.

Фото з сайту Херсонської ОДА | www.oda.kherson.ua
Фото з сайту Херсонської ОДА | www.oda.kherson.ua

Проте, на думку голови облдержадміністрації, необхідним є посилення координації дій усіх силових структур області. Андрій Путілов переконаний, що запровадження в прикордонних областях посади для військової людини, яка б здійснювала взаємодію усіх силовиків, була б дуже доречною. Цю пропозицію підтримав і Семен Семенченко, він в якості депутата Верховної Ради України VIII скликання планує вносити відповідну законодавчу ініціативу.
Семен Семенченко відзначив високий рівень підготовки області до оборони, проте зауважив, що інформація про ту роботу, яка зараз проводиться на Херсонщині не достатньо поширюється у засобах масової інформації. Хоча це є вкрай необхідним, враховуючи важливість протидії інформаційній війні, яку розгорнула Російська Федерація проти України. Він зазначив, що зараз необхідно шукати дієві механізми боротьби із ворожою пропагандою.
Командир батальйону «Донбас» також вважає за необхідне посилення роботи з волонтерськими організаціями, координувати з ними спільну діяльність.

Про відвідини Херсонщини та про зустріч з губернатором розповів і Семен Семенченко на своїй сторінці у Facebook. Враження у комбата неоднозначні.