Анонс щорічного Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел»

Конкурс проводиться за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України. До участі запрошуються всі небайдужі до діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Конкурс має на меті розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських екологічних ініціатив.

Учасниками Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» можуть бути місцеві державні адміністрації, сільські, селищні та міські ради, колективні та індивідуальні земле- і водокористувачі, установи, підприємства усіх форм власності, загальноосвітні, професійно-технічні, позашкільні та вищі навчальні заклади, засоби масової інформації, громадські організації, окремі громадяни, які надіслали до Конкурсної комісії відповідно оформлені матеріали з підсумками своєї діяльності у сфері охорони та оздоровлення водних об’єктів України.

Матеріали для участі в Конкурсі приймаються Конкурсною комісією до 01 грудня поточного року.

Розгляд поданих на Конкурс матеріалів здійснюється Конкурсною комісією в період з 01 грудня до 15 грудня поточного року.

Результати Конкурсу затверджуються Міністерством екології та природних ресурсів України й оголошуються на День довкілля з вшануванням і нагородженням переможців.

Переможці будуть нагороджені цінними призами.

Детальна інформація про порядок проведення конкурсу та участь у ньому на сайті Міністерства екології та природних ресурсів України.