Анонс серпневих спортивних подій у Новій Каховці

3 – 4 серпня у Новій Каховці  відбудеться кубок міського голови з волейболу серед ветеранських команд чоловіків та жінок. На спортивному майданчику, що знаходиться на стадіоні «Енергія»,  гратимуть чоловічі команди, а в спортивному залі «Будівельник» – жіночі. Змагання відбудуться за підтримки мера Нової Каховки та відділу  у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту. Урочисте відкриття турніру  відбудеться 3 серпня о 16:00  на стадіоні «Енергія». Серед учасників команди з таких міст України, як: Дніпро, Запоріжжя, Кам`янське, Миколаїв, Херсон та, звичайно, команди з Нової Каховки.

4 серпня о 18: 00 на футбольному полі стадіону «Енергія» відбудеться матч чемпіонату України з футболу сезону 2018-2019 років серед команд ІІ ліги (група Б) між командами ФК «Енергія» – ФК «Таврія» (Сімферополь). Запрошуємо вболівальників на футбольний матч!

З 11 до 12 серпня о 10:00  на полі «Колізей», що знаходиться на стадіоні «Енергія», відбудуться змагання з міні-футболу серед учасників АТО та аматорських команд. Змагання відбудуться за підтримки міського голови В. Коваленка, громадської організації «Федерація футболу у місті Нова Каховка» та відділу  у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту. Урочисте відкриття  – о 09: 00.  

Приходьте та проведіть свій час з користю, підтримавши спортсменів рідного міста.