Антирейдерський штаб на Херсонщині продовжує роботу

Забезпечення захисту майнових прав власників та орендарів земельних ділянок від спроб рейдерських захоплень –  основне завданням обласного оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя, чергове засідання якого відбулося під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Андрія Балоня, повідомляє прес-служба ХОДА.

Було розглянуто ряд питань, зокрема звернення громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Херсонської області» щодо проблемних питань, які виникають під час взаємодії з Головним управлінням Держгеокадастру в Херсонській області. Також було розглянуто звернення голови фермерського господарства «ФОБ» щодо рейдерського захвату вражаю та самовільного скошення озимої пшениці на земельній ділянці площею 68,7 га, яка знаходиться на території Бережанської сільської ради Верхньорогачицького району.

Під час  засідання антирейдерського штабу було обговорено звернення, що перебувають на контролі, та визначено механізм подальших дій для  їх позитивного вирішення.

Нагадуємо, якщо ви вважаєте, що відносно вашого майна були спроби рейдерського захоплення або інші незаконні дії щодо заволодіння землею чи збіжжям, звертайтеся за телефонами гарячої лінії: 0668775389 та 0989816512.