Апаратна нарада у Новій Каховці. Час відпочинку не зменшує кількості проблем…

Сьогодні, 16 липня, у великій залі виконкому за участі керівників комунальних підприємств і державних установ  Нової Каховки відбулася щотижнева апаратна нарада.

Міський голова Володимир Коваленко акцентував увагу присутніх на підготовці до нового навчального року,  роботі лікарні. Розповів про  засідання бюджетного комітету Верховної Ради, у якому взяв участь. Нагадаємо,  захід відбувся у п’ятницю, 13 липня,  на базі  обласного онкологічного диспансеру. За словами Володимира Івановича, озвучені цифри лишають бажати кращого…  Так, впродовж останніх років за рівнем онкологічної захворюваності  Херсонщина посідає третє місце в Україні. Станом на 1 січня 2018 року на обліку перебуває 28884 хворих на рак, а це складає майже 3% від населення регіону. Тож питання вдосконалення рівня надання  медичної допомоги, зокрема профілактичної,  населенню  області  на часі стоїть дуже і дуже гостро.

Окремо міський очільник зупинився на питаннях благоустрою  вулиць міста, дав доручення звернути увагу і вжити необхідних заходів з приводу заміни, відновлення  і встановлення нових дорожніх знаків, зокрема, на вулиці Дружби де  невдовзі мають розпочатися масштабні  ремонтні роботи.

Обговорювалися під час наради питання будівництва ЦНАПу, надання субсидій, розрахунків за комунальні  послуги та багато інших.

Наприкінці  мер анонсував  зустріч   тренера і  гравців ФК «Енергія» з  уболівальниками та керівництвом міста, спонсорами, що відбудеться завтра, 17 липня, у приміщенні конференц-зали Палацу культури, та футбольний матч нашої команди. 18 липня  «Енергія» зустрінеться із затятими суперниками – херсонським «Кристалом». А ще  Нову Каховку наприкінці серпня очікує свято дитячого футболу  – турнір  «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola»  у віковій групі U14. Тож роботи  навіть у ці  літні спекотливі дні вистачить усім.