Апаратна у Палаці: нагороди, борги, нові призначення

Сьогодні, 3 березня,  у великій залі Палацу культури відбулася велика апаратна нарада за участю керівників усіх комунальних установ, директорів шкіл, училищ та інших міських підрозділів.

На початку міський голова Володимир Коваленко викликав на сцену інспектора з екологічних питань Михайла Нечесу, який перебуваючи у зоні АТО, став учасником боїв під Дебальцево.  В знак відзначення тих подій, вшанування яких відбулося в лютому, міський голова потис  йому руку і вручив грошову премію.

Потім хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять про загиблих шахтарів, які загинули 2 березня на відокремленому підрозділі «Шахта «Степова» держпідприємства «Львіввугілля».

Далі розпочалася нарада. Міський голова представив трьох нових керівників підрозділів виконавчої влади: Євгена Івановича Огородника, який очолив виконавчу службу; Валерія Миколайовича Середовського – дослідне господарство у Плодовому; Сергій Володимирович Заіченко – філія ППЖТ.

Перед учасниками апаратної наради виступив перший заступник міського голови Леонід Чурсинов. Він розповів про хід виконання міського бюджету за січень-лютий 2017-го. Про державну заборгованість перед управлінням соцзахисту населення розповіла керівник УПСЗН Олена Стоянчук. Окрім цього, піднімалася низка питань стосовно діяльності та стабільного функціонування освітянських закладів, які мають наздогнати навчальну програму через карантин, також міської лікарні та училищ. Проблемні питання були озвучені головами Дніпрянської селищної та Райської сільської рад.

На завершення апаратної наради Володимир Іванович подякував усім причетним до проведення і організації свят з нагоди 65-річчя Нової Каховки, «Дніпровської перлини» та «Новокаховської Масляної». Та й на нього чекала приємна несподіванка. Взявши слово, командир Новокаховського дивізіону 38-ї бригади ППО, підполковник Олександр Буглов прочитав наказ, згідно якого новокаховського міського голову нагороджено пам’ятним нагрудним знаком «75 років 208-й зенітної бригади».