Арабатську стрілку презентували у Польщі

Поляки, одні з найближчих західних сусідів українців, за допомогою туристичних фірм та інтернету уже давно навчилися самі організовувати собі подорожі та цікаве дозвілля.

Арабатську стрілку та філію «Пансіонат «Сокол»  ДП «КБ «Південне» ім. М.К.Янгеля» презентували у Польщі

За статистикою, сьогодні більшість поляків, зважаючи на свої статки, можуть дозволити собі відпочинок не лише у своїй рідній країні, а й трансконтинентальні мандрівки й екзотичні розваги. Проте, цікавим є той факт, що мешканці Польщі все частіше обирають Україну для туристичних поїздок і мандрівок.

Популярністю у мешканців Польщі користуються, зокрема, курорти Західної України, де можна пройти курс лікувальних процедур та відпочити.

Арабатська Стрілка та пансіонат «Сокол» є так само цікавими для наших західних сусідів для відпочинку та оздоровлення.  Саме ці теми обговорювалися під час навчальної поїздки представниками Академії політичного лідерства польськими містами Торунь та Бидгощ, яка тривала  з 18 по 24 листопада 2018 року за підтримки Міжнародного республіканського інституту.

У рамках візиту відбулися офіційні зустрічі української делегації з представниками мерії міста Бидгощ, членами міськвикому, головою Ради суспільно-корисної діяльності міста Бидгощ Пані Марією Іолантою Матушевською, яка займається розвитком туризму в місті та зовнішньо-економічними зв`язками та Паном Ґжеґожем Боронь, директором Відділу інтегрованого розвитку.

Саме тому рекламні буклети, магніти, прайси з цінами пансіонату «Сокол» були  дуже  доречними та сприйнятими з неприхованою цікавістю та бажанням подальшої співпраці з приводу відпочинку мешканців дружньої країни.

Хочеться вірити, що такі туристичні тенденції переростуть у чудову  традицію приймати польських гостей у нашій  країні і в улюбленому місці відпочинку  багатьох українців — пансіонаті  «Сокол» на Арабатській Стрілці.

Інформацію підготовано за матеріалами Мотики Людмили  Іванівни — випускниці Академії політичного лідерства Міжнародного республіканського інституту,  виконавчого директора Генічеської районної громадської організації «АЗОВ» Асоціації закладів оздоровлення та відпочинку.

Джерело: “Новий візит