Армія — один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави

11111

Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України».

Так, 5 грудня 2016 за ініціативою соціально-психологічної служби у Новокаховському техніко-економічному ліцеї відбулась зустріч з військовослужбовцем, добровольцем, офіцером 79 аеромобільної бригади, учасником АТО Обелець Анатолієм Анатолійовичем, який розповів учням, що армія — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави.

Кульмінаційним моментом стала розповідь  про службу. Це людина сильної волі, міцного характеру, впевнена в собі, справжній патріот України. З глибоким сумом та болем в очах Анатолій Анатолійович ділився з учнями спогадами, розповідав ліцеїстам, що пережив за час, проведений в зоні АТО.

Здавалося б, що страшні часи вже позаду: « Живи , працюй і процвітай ,Україно! » Але – ні! Знову боротьба, неоголошена війна на Сході.

На цьому хвилюючому моменті пам’ять загиблих було вшановано хвилиною мовчання.