Арсен Аваков: “Найкращі десантники йдуть на службу до нової патрульної поліції”

Поліція-ГоловнаМіністр внутрішніх справ України прокоментував призначення заступником начальника Департаменту патрульної служби МВС України одного із захисників Донецького аеропорту Євгена Жукова.

Зокрема, на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook Арсен Аваков написав: “Особистий жетон «Маршала» під номером 00079 – це його данина поваги до рідної 79-ї ОАЕБР, в якій свого часу служив і головний український патрульний поліцейський – майор Олександр Фацевич. Найкращі десантники йдуть на службу до нової патрульної поліції. І це не може не надихати. Тим паче, якщо претендент успішно пройшов всі необхідні для служби новим поліцейським тести.”

Міністр внутрішніх справ розповів про Євгена Жукова: “Кавалер Ордену Богдана Хмельницького 3-го ступеню. Із холодною головою і ясним розумом. З високим рівнем IQ. Чесний і непідкупний. Під час запеклих боїв за Донецький аеропорт, який протримався довші ніж Сталінград – 242 дні, Євген «Маршал» Жуков відзначився не тільки блискучою військовою вдачею, не тільки сміливістю та відвагою, не тільки бережливим ставленням до своїх людей, але й яскравим гумором. Це саме він блискуче висміював у своїх відеороликах ватажків терористів за їхні недолугі спроби взяти аеропорт. Такі офіцери, які пройшли війну, потрібні новій українській поліції! В добру путь!”

Нагадаємо, згідно з графіком, оприлюдненим нещодавно Арсеном Аваковим, сьогодні повинен розпочатися набір в патрульну службу Херсона.