Арсеній Яценюк: “Для проведення виборів на Донбасі необхідне виконання Мінських домовленостей”

Яценюк-МеркельВчора, 1 квітня, 2015 року відбулась зустріч Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Розмова була змістовною: зокрема йшлося про залучення інвестицій в Україну, припинення вогню на Сході та вибори на Донбасі.

Про цю подію повідомляє на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Арсеній Яценюк.

Прем’єр наголосив: “Під час зустрічі з Ангелою Меркель відбулася дуже змістовна розмова. Ми високо цінуємо персональну позицію канцлера, в тому числі й під час формування пакету економічної допомоги для України, і під час мінського процесу.
Ключове завдання – це запровадження реального припинення вогню. Ми вважаємо, що Мінськ повинен виконуватися. І це на даний момент єдина дорожня карта по деескалації ситуації і по мирному врегулюванню цього конфлікту.”

Також прем’єр-міністр України подякував канцлеру Німеччини за допомогу в пошуку інвестицій та розповів про переговори з німецькими бізнесменами: “Дякую Ангелі Меркель за підтримку ідеї провести влітку великий бізнес-саміт для залучення інвестицій в Україну. З цього приводу ми вже мали сьогодні велику зустріч з німецьким бізнесом. Ми пропонуємо інвестувати в аграрний сектор, в енергетику, в енергозаощадження, в інфраструктуру. Це те, що сьогодні необхідно українській економіці.”