Арт-студія під хмарами «Хай живе дитинство і радіють діти!»

До Дня захисту дітей, 1 червня, бібліотекарі міської бібліотеки №2  гостинно запросили юних читачів та їхніх друзів на арт-студію під хмарами «Хай живе дитинство і радіють діти!».

Заплановане малювання на асфальті не відбулося, бо перешкодою став дощ, тому арт-студію під хмарами довелося перенести до приміщення. За вікном була негода, у віконця стукав дощик, а на полотні маленьких художників сяяло яскраве гарненьке сонечко, зігріваючи усіх присутніх своїм теплом та даруючи літній настрій, яскраво вимальовувались усі дитячі мрії та сподівання.

Нудьгувати було ніколи, адже для кожної дитини знайшлась цікава розвага: вікторини, літературний баскетбол, дартс, різноманітні веселі ігри й конкурси. Не обійшлося й без сюрпризів-подарунків, що приємно вразило та додало  емоційного заряду дитячій енергії, але не забули й про корисне. Згадали принципи декларації прав дитини та порекомендували книги з цієї тематики.

Відзначаючи Міжнародний день захисту дітей, бібліотекарі привітали своїх читачів із початком літніх канікул й побажали міцного здоров’я, радісного, корисного та змістовного відпочинку.

Захід відбувся із дотриманням карантинних вимог.