Артисты тоже уезжают на заработки за рубеж

Директор Херсонского академического музыкально-драматического театра имени М.Кулиша Александр Книга на своей странице в Фейсбуке пожаловался на отток ценных творческих кадров из театра за рубеж.
По его словам, самые лучшие артисты приходят к нему с просьбой уволить по причине того, что зарубежные театры предлагают им контракт с зарплатой в 1-1,5 тысяч долларов в месяц. Тогда как в Херсоне они получают всего лишь по 5-6 тысяч гривен.
Александр Книга:
«Катастрофа! Ще вчора я був впевнений, що відтік людського капіталу нас не стосується. А сьогодні – кращі приходять з проханням відпустити їх на контракт за кордон. І дилема в тому, що одні, ті що не можуть витримати складний творчий режим театру та відстали і були звільнені – кричать навздогін, а інші, ті, що уособлюють саме поняття сучасного театру – хочуть більшого і звинувачувати в цьому їх не можемо. Зарплата 1-1,5 тисяч доларів і 5-6 тисяч гривень – небо і земля. Навіть при тому, що ми хоч якось, різними способами, намагаємось заохотити кращих – це вже не спрацьовує…Таки катастрофа».