Атестаційне тестування співробітників Новокаховського відділу ГУ Національної поліції України в Херсонській області

1поліція23 червня 2016 року в Адміністративній будівлі ГУ НП України в Херсонській області за адресою: м. Херсон, вул. Лютеранська (Кірова), 4, буде проведено атестаційне тестування співробітників Головного управління Національної поліції у Херсонській області.

Тестування проводиться з метою об’єктивного і неупередженого з’ясування спроможності поліцейських за своїми професійними та особистісними якостями виконувати службові обов’язки на посадах в апараті Національної поліції України чи органах поліції.

Тестування передбачатиме перевірку рівня загальних навичок співробітника, а також рівня знань основних нормативно-правових актів, які регулюють професійну діяльність співробітника поліції: Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», Кримінального кодексу, Кримінального процесуального кодексу, ЗУ «Про оперативно-розшукову діяльність», ЗУ «Про запобігання корупції» та Спільного наказу ГПУ, МВС, СБУ, АДПСУ, Мінфіну, Мін’юсту «Про затвердження Інструкції про організацію проведення негласних слідчих (розшукових) дій та використання їх результатів у кримінальному провадженні».

Суть питань в тестах може полягати у наданні чіткого визначення поняття, продовження речення відповідно до законодавчого формулювання, порівняння конкретних положень або вирішення ситуаційних завдань, опираючись на положення вищезазначених нормативно-правових актів.

Також окремо буде проведено психологічне тестування MIDOT співробітників Головного управління Національної поліції у Херсонській області.

Під час проведення тестування його учасникам забороняється користуватись електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками, іншими матеріалами, а також спілкуватись один з одним. У разі порушення поліцейським порядку проведення тестування він відсторонюється від подальшої участі в тестуванні, про що представником робочої групи у відомості робиться відповідний запис.

Список співробітників Новокаховського відділу поліції (м. Нова Каховка)

до проходження атестаційного тестування 13 червня 2016 року

 1. Ганжа Наталя Олегівна
 2. Герасименко Костянтин Анатолійович
 3. Геращенко Олександр Олександрович
 4. Григораш Дмитро Павлович
 5. Долина Ігор Борисович
 6. Дудченко сергій миколайович
 7. Карбовський Дмитро Олексійович
 8. Коваленко Людмила Анатоліївна
 9. Коваленко Олександр Миколайович
 10. Ковенькін Андрій Миколайович
 11. Комаровська-Севост’янова Оксана Володимирівна
 12. Кудревський Юрій Якович
 13. Лелюк Денис Сергійович
 14. Лещенко Алла Володимирівна
 15. Назаров Олександр Миколайович
 16. Новохижко Тетяна В’ячеславівна
 17. Попова Олена Юріївна
 18. Проценко Євген Миколайович
 19. Ситниченко Дмитро Миколайович
 20. Усенко Ігор Сергійович
 21. Шарий Сергій Миколайович
 22. Шевченко Анатолій Леонідович

Надати атестаційним комісіям Національної поліції інформацію про неправомірну поведінку будь-якого співробітника Головного управління Національної поліції в Херсонській області ви можете, заповнивши форму, подану за посиланням ТУТ.

Усі відомості, зібрані у цьому опитуванні, будуть передані для розгляду атестаційним комісіям у повному обсязі.

Джерело: сайт ГУ НПУ в Херсонській області