Аварія на теплотрасі у Новій Каховці ліквідована

OLYMPUS DIGITAL CAMERAВчора, 11 листопада, у Новій Каховці трапилась аварія на теплотрасі в районі магазину АТБ (перехрестя вул.Горькою та проспект Перемоги). Аварійною бригадою КП «Теплові мережі» проводились ремонтні роботи по заміні ділянки труби діаметром 325 мм. Роботу розпочали о 12.00, а закінчили о 1.30 ночі.
Про це “НК онлайн” повідомив  директор КП “Теплові мережі” Ігор Дем’яненко.
Робота котельні розпочалася вже о 3 ранку 11 листопада. На 7.00 температура теплоносія становила 45 градусів. Роботи проводилися під керівництвом заступника начальника служби експлуатації котелень та теплових мереж М.Васильченко. Професійні дії електрогазозварника І.Яриша та слюсарів з обслуговування теплових мереж А.Пономаренка, братів Біда, В.Ільєнко  дали змогу не допустити значного охолодження шкіл та дитячих садків, що постачалися теплом через цю гілку мережі.

При виконанні ремонтних робіт були зняті бетонні плити теплової камери. Але камера була повністю засипана пооутовими відходами та сміттям, що їх скидали сюди мешканці навколишніх будинків та торгівельних закладів. Це дуже заважало терміновому виконанню аварійних робіт, бо не було можливості відкачати воду з теплової камери, так як сітка помпи постійно забивалася цими відходами.Тому з початку робіт вимушені були зібрати та вивезти все сміття, а вже потім починати відновлювальні роботи на мережі.

Тож працівники підприємства звертаються до жителів міста з проханням не викидати сміття до камер теплових мереж. Це не є звалища всякого непотрбілу, а є технологічні камери для забезпечення роботи системи теплової генерації міста. І від того, як швидко працівники підприємства зможуть дістатися до вузла тиеплопостачання багато в чому залежить швидкість повернення теплопостачання для соціальних об’єктів міста.