Автоматичне поновлення Держреєстру

Відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Новокаховської міської ради повідомляє, що службою розпорядника Державного реєстру виборців виконано роботи відповідно до Постанови №555 «Про затвердження Порядку подання Центральній виборчій комісії відомостей з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть фізичних осіб».

Таким чином, розпочалася взаємодія з Державним реєстром актів цивільного стану на центральному рівні в електронному вигляді. Зареєстровані відомості про смерть отримуються відділом ведення Державного реєстру виборців кожного дня за попередній день та потрапляють до бази даних Державного реєстру виборців автоматично (раніше такі відомості надавалися відділу на початку кожного місяця за попередній).

Також службою розпорядника Реєстру створено сервіс на офіційному порталі ДРВ https://www.drv.gov.ua, яким надана можливість надсилання суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення в електронному вигляді з електронним підписом. Відділом ведення Державного реєстру виборців налагоджена робота кабінету суб’єктів подання відомостей періодичного поновлення. Відтепер всі бажаючі суб’єкти надання відомостей, відповідно яких проводиться періодичне поновлення бази даних Реєстру виборців, мають змогу зробити це через кабінет за допомогою електронного підпису.