Автопарк 503-го ОБ морської піхоти поповнили двома новими автівками (Фото)

Як вже інформувало наше видання, з нагоди Дня Незалежності України військовослужбовцям 503-го окремого батальйону морської піхоти очільник Херсонської ОДА Андрій Гордєєв передав від усієї Херсонщини автомобілі для службового користування.

У неділю, 26 серпня, новенькі автівки доставили до безпосередньго місця призначення. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Микола Ставицький, депутат облради, який нині несе службу у лавах 503-го ОБ.

«Ось нарешті і дочекалися нового поповнення нашого автопарку. Сьогодні в бойовий підрозділ 503 окремого батальйону морської піхоти, на  передову, мої херсонські земляки та друзі пригнали два залізних коня, які будуть служити народу України разом з нами», – написав він.

Ось нарешті і дочекалися нового поповнення нашого автопарку. Сьогодні в бойовий підрозділ 503 окремого батальйону…

Gepostet von Микола Ставицький am Sonntag, 26. August 2018

Вдячність керівництву області за таку необхідну допомогу на передовій висловлює і наш земляк, керівник ГО «Ніхто крім нас» Володимир Арнаут. Військовий 503-го батальйону передає вітання землякам і дякує за підтримку. Окреме спасибі він говорить міському голові Володимиру Коваленку за постійну допомогу, яку надає мер військовим  ОБ. Зокрема, і за паливо для нових автівок, з яким також допоміг Володимир Іванович.