Автоперевізників закликали провести роботу з водіями щодо толерантного ставлення до учасників та ветеранів АТО

Вчора, 3 грудня, під час засідання щодо покращення пасажироперевезень, за участю голів райдержадміністрацій, керівників фірм автоперевізників, які працюють на території області, та представників облдержадміністрації, радник голови облдержадміністрації та координатор Центру допомоги учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям при облдержадміністрації Наталія Возаловська, звернулася до перевізників з проханням провести виховальну роботу серед водіїв транспортних засобів, які обслуговують пасажирів, щодо толерантного ставлення до  учасників антитерористичної операції та забезпечення для них безкоштовного проїзду.

Наталія Возаловська зазначила, що є відповідний Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» , згідно з яким учасники АТО мають право на безкоштовний проїзд. Звичайно, для того, щоб скористатися правом  на безкоштовний проїзд в учасника АТО повинно бути відповідне посвідчення.

«Нажаль, у нас є випадки коли до Центру допомоги учасникам антитерористичної операції телефонують наші воїни, і говорять, що за посвідченням не дають квитка. – зауважила Наталія Возаловська. – Деякі водії говорять, мов почекай, я посаджу людей, а потім тебе вже. Це не є правильним, адже ці хлопці є нашими захисниками, і заслуговують на гарне відношення»

Також вона додала, що бувають випадки коли хлопці приїжджають у відпустку або відгули,  і в них не має з собою посвідчення учасника АТО.

«Я розумію, що це складна ситуації, деякі військові частини не видають посвідчення.  Тому я до вас звертаюсь з проханням, якщо будуть такі випадки,  посприяти тому, щоб хлопці не запізнювалися на службу, а скористалися правом на пільговий проїзд», – додала Наталія Возаловська,  та наголосила, що у кожному районі при райдержадміністрації створено Центри допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, і якщо буде звернення від координаторів центру до авто перевізників про допомогу, підключатися та допомагати.