Бабин Яр: без права на забуття

babi_jar_menorah-monumentУ цьому році виповнюється 75 років з масових страт єврейського населення в київському Бабьєму Яру. У вересні та жовтні 1941 року нацистами на цьому місці було знищено до 200 тисяч громадян. До Бабиного Яру були відправлені тисячі євреїв та циган, військовополонені, підпільники, священнослужителі та багато інших мешканців міста. Значна частина убитих були жінки, діти і люди похилого віку.

29 вересня 2016 року, в музеї історії міста пройшов урок пам’яті «Бабин Яр: без права на забуття» для студентів агротехнологічного коледжу.

cimg3883Організаторами заходу виступили: екскурсовод музею історії міста Наталія Ільницька та директор літературно-меморіального музею А.П.Бахути Тетяна Лупашко.

cimg3884Під час виховного заходу молодь дізналася про велику київську трагедію, яка довгі роки замовчувалася і лише тільки із здобуттям Україною незалежності стала відома широкому загалу. Свою розповідь про жорстокість та безумства нацистів під час війни ведучі доповнили уривками з серії документальних фільмів «Бабин Яр: без права на існування». Затамувавши подих, молодь слухала розповіді про біль і страждання народу нашої держави.

Річниця трагедії Бабиного Яру завжди була й залишається приводом не тільки згадати про жертв  війни та Голокосту, а й пам’ятати, що мир і злагода – це головне, що нам потрібно сьогодні.