“Багато слів сказали ми про мову…”

21 лютого у всьому світі відзначається Міжнародний день рідної мови. У кожного народу є своя мова, вона для нього найрідніша і найдорожча. Кожна людина має право розмовляти і мислити рідною мовою. 

З нагоди цієї дати у бібліотеці школи №8  з учнями 7-А класу було проведено мовознавче асорті «Чарівна мандрівка до Країни мови».

Під час заходу діти поринули в світ рідної мови, дізналися про її тернистий шлях, багатство, різноманіття й безмежні можливості. Підлітки із задоволенням відповідали на питання мовної вікторини, пояснювали фразеологізми, використовуючи акторські здібності та жести, відгадували загадки, розв’язували мовні шаради, продовжували прислів’я та крилаті вислови.

Учасники проявили дотепність, спритність і, звичайно, показали свої знання рідної мови. Час проминув швидко й весело. Окрасою заходу стала оформлена у бібліотеці виставка-панорама «І той лиш пошани достоїн, хто мову шанує свою».

Шануйте й любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич і могутню силу. Зберігайте її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь!