Банк одягу територіального центру

Незабаром настануть холоди, тож кожен дбає про теплі речі. Жителі Новокаховської територіальної громади, які не в змозі забезпечити себе теплими речами, завжди можуть звернутися за допомогою до територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

Тут функціонує банк одягу та взуття, що було у вжитку. Люди звертаються по допомогу з різних причин: відсутня можливість придбати нові речі, немає постійного місця проживання, малозабезпеченість. Допомогу можуть отримати і багатодітні родини, особи похилого віку.

Спеціалісти тер центру звертаються до мешканців громади з проханням приносити теплі речі. Особлива потреба виникає у чоловічому одязі (футболки, спортивні штани, светри).

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги разом із банком одягу знаходиться за адресою: вул.Історична, 13, 2-й поверх, тел.: 4-52-34. Звертатися можна з понеділка до п’ятниці з 8.00 до 17.00.