Барвінчата привітали людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати – 1 жовтня. У  всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Цей день – можливість нагадати Всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства –  наших дідусів та бабусь.image003 Це люди, найбільше багатство яких – досвід, знання, уміння, мудрість. Нинішні «літні люди» є останніми носіями класичної культури того часу, в якому понад усе були – честь, вихованність, толерантність. Це найважливіші духовні цінності, які необхідно закладати зернятками в дитинстві кожній дитині.
В рамках Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» до Міжнародного дня людей похилого віку діти і вихователі дошкільного закладу № 21 ясла-садка «Барвінок», вирішили порадувати привітних бабусь невеличким сюрпризом – подарувати свою любов та увагу. Підготувавши невеличкі віршики та квіти діти із задоволенням привітали дорогих бабусь села Обривка.
Від усього серця бажаємо людям поважного віку миру, добра і щастя, міцного здоров’я, добра, радості, довголіття та злагоди у ваших душах. Зі святом Вас, дорогі наші дідусі та бабусі! image007 image009 image014 image015