«Барвінчата»  в гостях  у  школі

Ось  і прийшов час  завітати  в гості до  школи й ознайомитися  з її життям. В цьому році, це перший похід до школи малюків дитячого садка Обривки «Барвінок», до  якого  «барвінчата» готувалися цілий місяць. Дітлахи  вивчили  вірші, аби вразити  свою  першу  вчительку, намагалися показати свою вихованість та гарну  поведінку під час святкового заходу в школі.
2На  порозі  Маслівської  школи     дітлахів радо  зустрічали учні   та  вчителі  початкових  класів. Маленьких  гостей  розмістили  на найкращих  місцях в залі. Діти  були зачаровані  виступом школярів. Та й самі не розгубилися  –  найсміливіші голосно та виразно  розповіли  віршики.

За винахідливість та активність діти отримали     медалі на згадку.13

Після  свята діткам  провели  екскурсію  по всім початковим  класам, й дозволили посидіти за партами, помріяти,  потримати в руках щоденники, пописати на дошці. Задоволення  отримали  всі, і барвінчата, і школярі і вчителі!

На  запитання першої  вчительки, чи хочуть діти  йти  до школи, майже всі  в один голос сказали: «Так!».  Крім двох, які відповіли: «Ми ще не виросли! Краще ви  до нас приходьте, ми будемо раді бачити Вас!»45