Барвограй талантів Нової Каховки

Ще у  березні в Новій Каховці відбувся  відбірковий тур  обласного  огляду-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Таврійський барвограй».  13 навчальних закладів міста взяли участь у 9 номінаціях конкурсу: вокал, фольклор, хореографічне мистецтво, музичне виконавство, художнє слово, театральне мистецтво, образотворче мистецтво, циркове мистецтво та фотомистецтво. Всього –  273 учасника.

І соь наприкніці квітня в  актовій залі  СЗОШ № 8 відбувся звітний концерт обласного  заключного етапу огляду-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Таврійський барвограй», в ході якого свої таланти продемонстрували  переможці відбіркового туру.

Виступи дітей   оцінювало журі, до складу якого увійшли   представники Херсонського державного будинку художньої творчості, міського відділу освіти.

В ході яскравої концертної програми загалом було презентовано 21 номер. І кожен  викликав лише захват і схвальні відгуки.

В приміщені Будинку дитячої творчості (директор І. Лісовська)  також відбулася  виставка робіт переможців   номінації образотворче мистецтво та фотомистецтво.

До речі, шикарні національні  костюми для ведучих – вихованців БДТ, були придбані  за  кошти, які надали депутати міської ради С.  Хоменко, О. Афанасьєв, В. Перетятько. 

“Ми  щиро вдячні нашим спонсорам. В нашому місті працюють творчі викладачі, які запалюють зірки, заохочують до творчості. Їм – окрема вдячність за натхненну працю, зусилля, які  дають плоди. А ми очікуємо  результатів, оскільки  огляд триває. Сподіваємось, що Нова Каховка буде як завжди у плеяді найнайкращих!”, – підсумувала культорганізатор БДТ Ольга Ганжа.