Баскетболістки з Нової Каховки взяли участь у регіональному чемпіонаті України

Днями, 4-5 березня, у Миколаєві відбувся регіональний чемпіонат України  з баскетболу на кубок пам’яті ім. Анатолія Петровича Давидченка.

 

Участь у турнірі взяли  дівчата 2002 р.н., 2004 р.н. (та молодші) з Миколаєва, Одеси, Мелітополя, Голої Пристані, Нової Каховки та інших міст. Всього – 14 команд.   Спортсменки з Нової Каховки грали у двох вікових категоріях.

Про це НК online розповіла начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран. Супроводжували баскетболісток тренер ДЮСШ Новокаховської міськради Олексій Щепкін та викладач фізичної культури школи №1 Петро Вашкур. Поїздка, за словами учасників, видалася дуже цікавою та насиченою. По-перше – це ігрова практика та  неабиякий досвід для спортсменок, оскільки їм довелося грати з сильними гравцями, учасниками турнірів всеукраїнського масштабу. До того ж,  це можливість перевірити свої сили, визначитися з подальшими пріорітетами та завданнями, – наголошують тренери баскетболісток.

Після змагань дівчат чекала насичена культурна програма та екскурсія містом. Усі вони задоволені участю у турнірі та візитом до Миколаєва й висловлюють щиру вдячність за сприяння в організації поїздки на чемпіонат міському голові Володимиру Коваленку, депутату міської ради Віталію Перетятьку та громадській організації “Дитячий, юнацький спортивний клуб з баскетболу “ІМПУЛЬС”.