Баскетбольна команда “Автостан” в гостях у Маслівської школи

28 березня у Маслівській школі відбулась зустріч  вихованців баскетбольного гуртка школи (керівник Олександр Яцюк) з командою «Автостан» (баскетбольний клуб «Імпульс», керівник Віталій Перетятько).

  Демонструючи власну професійність, капітан «Імпульсу» Артем Аверін провів розминку, навчальні вправи з ведення м’яча і передачі його партнеру та кидкові вправи в баскетбольний кошик.

Учні та гості виявили неабиякий інтерес до проведеного тренування та цього виду спорту загалом. Діти, без сумнівів, дізнались багато нового, що стане їм у нагоді під час занять улюбленою грою. Молодь вкотре переконалась, що здоровий спосіб життя та постійні заняття спортом не лише дозволяють бути в чудовій формі, але й формують такі риси характеру як впевненість, цілеспрямованість та мотивують до досконалої,

якісної і корисної  організації дозвілля.

Адміністрація школи висловлює подяку керівнику ГО «ДЮСК «Імпульс», депутату міської ради Віталію Перетятьку та всій  команді «Автостан»: Аверину Артему, Антону Педченко, Михайлу Іванову, Вадиму Власову, Дмитру Малишеву та   молодшим гравцям Данилу Перетятьку, Богдану Разимовському, Марку Паламарчуку та Максиму Педченкоу.Чекаємо на майстер клас та нові зустрічі!