Баталії політичної кухні або Рубають ліс – тріски летять!

Існує багато причин займатись політичною діяльністю. Одні прагнуть вгамувати свої амбіції, отримавши особисте визнання та кар’єру. Інші йдуть у політику, щоб представляти конкретні інтереси виборців: створюють громадські ініціативи, аби досягти певних цілей, провести конкретні заходи.

Це є цілком законним, але ще не солідним фундаментом, на якому може будуватись відповідальна політика. Звичайно, не лише це є легітимною підставою для заняття політичною діяльністю. Інколи в баталіях політики використовують найдорогоцінніше та попросту святе для всіх нас – дітей, висвітлюючи події тільки у вигідному їм світлі, незважаючи на факти, особисту чесність та совість. В політиці, як і на війні, всі засоби гарні…

Мешканцям нашого міста добре відомо про боротьбу ініціативної групи на чолі з депутатом міської ради Параскевою Джуманіязовою проти міського голови В. Коваленка, яка ведеться упродовж останніх років. При цьому використовуються всі методи війни, в тому числі інформаційні, не завжди порядні та чесні.

Цього разу зброєю для ведення політичних баталій були обранні учні нашого навчального закладу та проведення виховної години за участю міського голови В.Коваленка і заступника начальника Новокаховського відділу поліції В. Новицького.

А потім П.Джуманіязова разом з депутатами Новокаховської міської ради відвідали наш заклад, нібито, щоб розібратися в ситуації, допомогти дітям та вирішити проблему. Але чомусь нам не віриться в щирість депутатів та в їхні світлі наміри.

В 2016 році близько 1500 учнів, в тому числі діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, з трьох професійно-технічних навчальних закладів нашого міста протягом 6 місяців не отримували стипендії та грошові виплати. Депутати не відвідували навчальні заклади та не пропонували допомогу. Їм було не цікаво, тому що дану ситуацію неможливо було використати в політичних баталіях. Та й взагалі, окрім міського голови, цією проблемою ніхто не переймався.

У зв’язку з тим, що на даний час за фактом руйнування малих архітектурних форм в центрі Нової Каховки 27 жовтня ведеться розслідування, просимо політичні сили та депутатів не заважати працювати навчальному закладу в звичайному режимі, так як допомоги ми не потребуємо. Якщо нас не зламав «голодний» 2016 рік, то й зараз ми впораємося з будь-якими негараздами.

Нагадуємо, що відповідно до частини 3 статті 31 Закону України «Про освіту» політичні партії (об’єднання) не мають права втручатися в освітню діяльність закладів освіти.

За дорученням колективу ДНЗ «ПТУ №14 м. Нова Каховка» (70 співробітників), директор Ігор Сердюк