Батькам і випускникам школи №5 про ЗНО-2018

16 листопада в ЗОШ №5 (директор Віктор Нестерович) відбулися спільні збори батьків та учнів 11 класу  з питань проведення ЗНО у 2018 році.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Світлана Плясецька детально ознайомила всіх присутніх з календарем та особливостями проведення, реєстрації на ЗНО – 2018. Звернула увагу на те, що в школі існує система роботи вчителів по підготовці учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, постійно проводиться повторення вивченого матеріалу, учні виконують зразки тестових завдань та обговорюють їх разом з учителями. Організовано роботу факультативу з математики, додатково проводяться заняття з історії, дітям запропоновано тренуватися розв’язувати тести on-line.

Також повідомила про можливість участі випускників у пробному ЗНО, оскільки  це – добровільне тестування осіб, які мають намір ознайомитися з процедурою проведення ЗНО у 2018 році.

Заступник директора наголосила, що проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання планується 24 та 31 березня 2018 року, а реєстрація на пробне тестування відбудеться у січні 2018 року, про що додатково буде повідомлено на сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти. Також вона надала рекомендації для учнів та батьків щодо ознайомлення з правилами прийому у вищі навчальні заклади та визначення предметів для тестування відповідно до обраної спеціальності.

Наприкінці закликала батьків серйозно поставитись до даного питання і продумати алгоритм дій щодо участі в ЗНО для своїх дітей завчасно.

Cвітлана Плясецька , заступник директора з НВР ЗОШ №5