Бенчмаркінг-тур «Нова Каховка – Вознесенськ»

23 червня делегація освітян Нової Каховки взяла участь у бенчмаркінг-турі «Нова Каховка – Вознесенськ» з проблеми «Створення акмеологічного освітнього простору як умова підвищення якості освіти».
Про це «НК онлайн» розповіла Наталія Гмизіна, завідувач ММК.
Сім директорів загальноосвітніх навчальних закладів міста познайомилися з ефективними стратегіями управління сучасною школою адміністрації ЗОШ № 5,6,8,10 та гімназії Вознесенької міської ради.SAM_2091_586x440З досвідом колег з КДНЗ № 1,2,5,15,12 м. Вознесенськ з питань організації педагогічної діяльності адміністрації ДНЗ щодо реалізації освітніх завдань Базового компоненту дошкільної освіти познайомилися п’ять завідувачів Новокаховських дитячих садків.
З інноваціями у позашкільній освіті, в управлінні системою освіти міста, у науково-методичному сервісі, у фінансуванні освітньої галузі міста познайомилися начальник відділу освіти, завідувач методичним кабінетом та головний економіст ЦБ Новокаховського міського відділу освіти.
Основна мета заходу – вивчення діяльності суб’єктів з метою використання їхнього позитивного досвіду у своїй роботі – досягнута. Колеги з м. Вознесенськ радо й щиро ділилися своїми педагогічними, управлінськими, фінансовими, методичними інноваціями, родзинки їхнього досвіду творчо опрацюють освітяни нашого міста. І восени ми готові продовжити бенчмаркінг-тур для освітян Вознесенська.SAM_2081_586x440 SAM_2097_586x440