Бентежить слух ця музика…

13 квітня в Олешківському центрі культури та дозвілля ім.Т.Г.Шевченка відбувся нещодавно заснований конкурс-фестиваль «Рок-марафон», організатором якого виступив гурт «Меридіан 246».

Позмагатися за звання найкращих з’їхалися 12 музичних гуртів зі всієї області. Головна ідея «Рок-марафону» – підтримка талановитих виконавців та розвиток сучасних тенденцій в «поп» та «рок» музиці на Херсонщині. Особлива увага приділяється виявленню перспективних музичних гуртів, обміну досвідом та вдосконаленню рівня майстерності.

Учасники фестивалю підготували авторські виступи, які оцінювали професійні музиканти, журналісти, представники радіоканалів, блогери та глядачі. Більш ніж 10 номінацій чекали на своїх переможців. Наше місто представляли два гурти – «Логус» та «Контрабzz», активні учасники Спілки музикантів Нової Каховки. Організував виїзд гуртів Сергій Хоменко.

Музиканти «Логус» та «Контрабzz» заслужено здобули перемогу в п’яти номінаціях. Щасливі володарі дипломів повернулися додому з чудовими емоціями та натхненням творити чудову музику для жителів нашого міста.

Анастасія Вороніна