«Березневий зорепад». Урочистості з нагоди 65-річчя Нової Каховки тривають (Оновлено)

Сьогодні, 1 березня, як і було анонсовано, у міському  Палаці культури відбувся святковий концерт з нагоди 65-річчя від дня заснування Нової Каховки. 

“Березневий зорепад” – таку назву мав захід, що став окрасою першого весняного дня у нашому місті. І не випадково, адже творчих сузір’їв на сцені  було чимало. А настрій, що панував  у залі відновленого ПК – годі й описати словами.

Хвилюючим та піднесеним був початок заходу: на сцені – зведений хор МПК та міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, у  залі – громада міста. Усі разом виконали Гімн України.  Мер привітав присутніх  у відновленому Палаці, наголосив, що відтепер культурне життя в цих стінах струменітиме і вируватиме ще з більшою потужністю, ніж раніше,  побажав процвітання місту та кожному його мешканцю.

До глибини душі зворушило глядачів виконання зведеним хором  “Пісні про Нову Каховку” у супроводі народного оркестру народних інструментів.  Чудовий настрій гостям подарували виступи хореографічних колективів “Сонечко” (А. Мельниченко), “Ручеек” (М. Ющенко), “Роксолана” (О. Рубаненко), “Молодість” (Н. Рєзнікова), вокального ансамблю “Чисті ключі” (С. Олійник), НВС “Джерела” (П. Осипенко), гурту “Забава” та інші. Присутні гаряче вітали артистів та не шкодували для них оплесків. На такій піднесеній ноті розпочались творчі “зорепади” у МПК.

Нагадаємо, святкові заходи  та концерти з нагоди 65-річчя міста триватимуть у Палаці до 11 березня. Завтра, 2 березня, на містян і гостей чекатиме концерт народного аркестру та ансамблю народних інтсрументів, хорових і вокальних колективів МПК “Співочий барвограй”.  Початок – о 16:00. Не пропустіть! Подаруйте собі радість та гарний настрій, завітавши до Палацу культури.