Бериславська лікарня отримала подарунки

103_3

На початку тижня ми вже інформували, що міська рада проводить роботи направлені на захоронення твердих побутових відходів на стихійному сміттєзвалищі, для цього було залучено підрядну організацію ТОВ «Піонер новітніх технологій», яке надає послуги спецтехніки. Керівництву міської ради вдалось налагодити тісні партнерські контакти з представниками товариства, в наслідок чого було досягнуто домовленість про надання допомогти соціальній сфері міста, зокрема у забезпеченні обладнанням центральної районної лікарні.

Місто отримало дружню руку помочі у вигляді медичного обладнання, яке було передане КУ «Бериславська ЦРЛ». Сьогодні медична установа приймала щедрий благодійний подарунок, у вигляді шести сучасних багатофункціональних лікарняних ліжок. Разом із цим в подарунок було запропоновано автоматичну телефонну станція на 50 номерів, яка дозволить об’єднати оперативним зв’язком лікарняні кабінети. Днями раніше це товариство подарувало апарат ультразвукової діагностики, і незабаром він працюватиме в хірургічному відділенні.

Міська рада задоволена, що в особі підрядної організації отримало надійного партнера, який планує і надалі робити такі приємні і що найголовніше – корисні благодійні подарунки.

103_2

Такі приклади як цей, показник тісної співпраці Бериславської міської влади та бізнесу. І коли бізнесові інтереси збігаються з інтересами громади, стає можливим втілення в життя найамбітніших планів. Запрошуємо до співпраці всіх хто має бажання та можливість, простягти свою руку допомоги.

Заступник міського голови Олексій Чачібая, головний лікар КУ «Бериславська ЦРЛ» Север’ян Кардава вдячні представнику ТОВ «Піонер новітніх технологій», депутату обласної ради Олександру Сидоренку, за сьогоднішні подарунки, та мають впевненість в те, що це не останній позитивний досвід їхньої співпраці.