Безкоштовний онлайн-курс «Підприємництво»

1_iСвіт, який нас оточує, змінюється ледь не щодня. Ми тут, щоб залишити свій слід, щоб змінювати світ на краще. Підприємницька ініціатива – невидимий і надпотужний чинник розвитку. Що це таке – бути підприємцем і мати власну справу?

Відповіді на ці запитання ви можете отримати пройшовши масовий безкоштовний онлайн-курс «Підприємництво. Власна справа в Україні», що стартує 23 травня на платформі Prometheus. Курс вестиме викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Олексій Геращенко.

Цей курс надасть вам не лише знання, але й сили і натхнення, щоб брати відповідальність на себе, бути підприємливим і змінювати реальність навколо себе!

Від ідеї до бізнес-плану і бізнес-моделі, оподаткування бізнесу в Україні, юридичні аспекти, як знайти місце на ринку, як оцінити інвестиції і прибуток — ось лише деякі з тем, про які ви дізнаєтеся протягом цього курсу.

На курсі вас очікують гостьові лекції від відомих фахівців. Юридичні поради – Дмитро Гадомський, партнер Axon Partners. Маркетинг нового бізнесу – Дмитро Джеджула, партнер Маркетингового холдингу OSD Group.

Останній тиждень курсу – це історії успіхів і помилок молодих підприємців: Андрій Пелюховский (кав’ярні Розумна кава), Ярослав Каплан (квест-кімнати Escapequest), Лідія Суярко (магазини української косметики UA Krasa), Оксана Тимків (дитячі розвиваючі центри ABC club), Юлія Савостіна (фестиваль Made in Ukraine).

Джерело: “Освіта.ua”