Безпека руху: відпрацювання на дорогах

З метою контролю за безпекою дорожнього руху, дотримання Правил дорожнього руху його учасниками на території Херсонщини з 20 липня до 20 серпня проводиться комплекс профілактичних заходів щодо зниження аварійності.

Каховський районний відділ поліції нагадує про необхідність дотримання вимог ПДР усіма учасниками дорожнього руху, як водіями транспортних засобів, велосипедистами, так і пішоходами.

Наголошуємо, що в літній період внаслідок підвищення температури повітря та попадання прямих сонячних променів, асфальтне покриття доріг за різними оцінками розігрівається до 70 градусів і стає м’яке, наче пластилін. Внаслідок цього під великоваговими вантажівками асфальт руйнується, на дорогах утворюються колії, напливи, зсуви та інші деформації. З метою збереження доріг, відповідно до п.35 Порядку від 27.06.2007 №879, рух великовагових транспортних засобів може бути тимчасово обмежено або заборонено у разі настання погодно-кліматичних умов, за яких експлуатація таких транспортних засобів може призвести до значного пошкодження автомобільних доріг або негативно позначитися на безпеці руху.

Водночас діють постійні обмеження або заборона руху в денну пору доби за температури повітря вище +28С°, які поширюються на транспортні засоби фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь 7 тонн (п.35 Порядку від 27.06.2007 №879).

При цьому зазначені заборони не стосуються транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці.

Шановні водії вантажних транспортних засобів, дотримуйтесь вказаних обмежень та правил.