Безробітнім новокаховчанам розповіли про переваги військової служби за контрактом

Днями у  Новокаховському центрі  зайнятості відбулась зустріч , в ході якої  люди, що шукають роботу і стоять на обліку  в ЦЗ, дізнались про  військову службу за контрактом.

В семінарі взяли участь заступник військового комісара Херсонського об’єднаного міського військового комісаріату, підполковник, Олександр  Рибіцький,  військовий комісар Новокаховського військового комісаріату, підполковник Костянтин  Суліменко та заступник міського голови Сергій  Давидюк.
Представники військового комісаріату детально ознайомили присутніх з порядком та вимогами відбору, прийняття громадян України на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу, а також  в резерв Збройних Сил України.  О. Рибіцький звернув увагу  людей  на грошове забезпечення військовослужбовців, строки військової служби при прийнятті на військову службу за контрактом, пільги та гарантії для військовослужбовців, що включає в себе речове забезпечення, використання щорічної основної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення, безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах охорони здоров’я, право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах тощо.
Громадяни, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, подають до військових комісаріатів за місцем перебування на військовому обліку або реєстрацією місця проживання заяву з проханням щодо прийняття їх на військову службу за контрактом.
Учасники семінару отримали вичерпні відповіді на численні запитання, інформаційні матеріали та записали контактні телефони, за якими можна проконсультуватися в індивідуальному порядку.