Безробітним розповіли про контрактну службу

12688288_1725513984344668_5517387848588552918_n

Військова служба в Україні – це особливий вид державної служби. З переходом в Україні на контрактну службу суттєво підвищується конкурентноздатність військової служби на ринку праці. Щоб донести інформацію про контрактну військову службу до незайнятого населення, яка зареєстрована на обліку центру зайянтості, вчора, в приміщенні Новокаховскього міського центру зайнятості, відбувся інформаційний семінар спільно із заступником військового комісара Новокаховського міського військового комісаріату, Дєдусь Іваном Володимировичом.

Про це розповідають у прес-службі Новокаховського міського центру зайнятості.

Учасники семінару ознайомили присутніх з умовами, порядком проходження військової служби за контрактом, пільгами та соціальними гарантіями для військовослужбовців та членів їх сімей. За словами заступника військового комісара, громадянам під час проходження військової служби за контрактом гарантовано стабільне грошове забезпечення (яке з січня 2016 року становить від 7096 до 15 000), додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога), якісне безкоштовне медичне обслуговування. Під час військової служби надається можливість навчання у військових та інших навчальних закладах без відриву від служби. Громадяни, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, подають до військових комісаріатів за місцем перебування на військовому обліку або реєстрацією місця проживання заяву з проханням щодо прийняття їх на військову службу за контрактом.

Присутні отримали вичерпні відповіді на численні запитання, інформаційні матеріали та записали контактні телефони, за якими можна проконсультуватися в індивідуальному порядку.