БФ «Сотні друзів для дітей» шукає таланти

Міжнародний благодійний фонд «Сотні друзів для дітей» – це організація, яка займається суспільно-соціальною діяльністю. Основне завдання фонду – відновлення і підтримка інституту сім’ї, а також дітей і сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Фонд організував і вже запустив Всеукраїнський онлайн конкурс «Ми талановиті», який має на меті виявити, підтримати та допомогти розвити таланти діток, які опинились в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також привернути увагу суспільства, сформувати атмосферу для плідної взаємодії між досвідченими дорослими та талановитими дітьми і молоддю.

Конкурс має декілька етапів, у тому числі онлайн відбіркові, в ході яких буде визначено 7 фіналістів. На заключному етапі переможець матиме змогу отримати оплату навчання у сфері таланту. Початкові етапи конкурсу проводяться в мережі Інтернет на сайті https://www.mytalanovyti.com.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Нова Каховка, вул. Новоселівська, 5) тел:5-37-58.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді