Бібліо-Fest у гостинній Одесі

На початку вересня на базі Одеської обласної бібліотеки для дітей ім.В.Катаєва відбулося урочисте підведення підсумків та нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання-2019», на якому Херсонщину представляла юна новокаховчанка, учениця 7-го класу ЗОШ №4, читачка міської бібліотеки для дітей Ліза Ткаченко.

Ліза здобула перемогу за власний, авторський відгук-рекомендацію на прочитану книгу української авторки Анастасії Нікуліної «Сіль для моря, або білий кит», що 2018-го була відзначена українсько-німецькою літературною премією ім.Олеся Гончара у номінації «проза» та отримала відзнаку «Найкраща книга для підлітків»

Та не менш вражаючими були три дні перебування в Одесі, адже організатори конкурсу запропонували читачам насичену і цікаву програму – зустрічі ч талановитими письменниками, цікаві екскурсії та майстер-класи.

Ліза розповіла, що це була дуже цікава подорож, під час якої вона дізналася багато нового, знайшла нових друзів, привезла з собою купу нових вражень, з якими охоче ділитиметься з однолітками.

Новокаховським же бібліотекарям є над чим працювати, щоб віднайти нових талановитих читачів, які зможуть стати новими лідерами вже у наступному році.