Бібліотек@ – вікно у світ

З нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек, в центральній міській бібліотеці пройшов інформ-кліппінг «Бібліотек@ – вікно у світ» для бібліотекарів Новокаховської ЦБС.

На свято завітали заступник міського голови В.Арнаут, начальник відділу культури і туризму Новокаховської міської ради Н.Зарудна та її заступник Я.Малига.

Бібліотекарі, які виступали в якості ведучих цього заходу, традиційно в прозі та у віршованій формі величали «її величність» книгу, та  храми знань – бібліотеки, як «затишок думок святих»; із захопленням розповідали неймовірно цікаві і навіть курйозні історії, пов’язані зі своїми любими читачами. Особливу увагу приділили господиням бібліотек. Вважається, що на землі є три святі професії: вчитель, лікар і бібліотекар. Останній стоїть у витоків мудрості, пізнання, допитливості. Це бібліотекар–охоронець, провідник книги до читацького серця.

Усі присутні із задоволенням подивилися слайд-презентацію про роботу центральної бібліотеки у 2021 році.  Настрою додали «Ода бібліотекареві» гумористичний вірш «Сон бібліотекаря», в якому «товстоморді бібліотекарі лопатою гроші гребуть».

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек грамотами відділу культури і туризму було нагороджено 6 кращих бібліотечних працівників року: Валентину Карпенко, Наталію Сушу, Євгенію Ісакову, Вікторію Маєвську, Маргариту Спіжевську, Лідію Балюк. Директор Новокаховської централізованої бібліотечної системи Людмила Петрова також вручила бібліотекарям грамоти від ЦБС.

Від поважних гостей в подарунок бібліотекарі отримали книги, квіти та солодощі. А заступник начальника відділу культури і туризму Яна Малига особисто подарувала центральній бібліотеці збірку своїх віршів.