Бібліотекарі Нової Каховки знайомлять містян з новинкою сучасного українського автора

Аби  допомогти бібліотекам України, зробити свої книги доступними широкому загалу, Михаїл Гранд, молодий український письменник, який працює в різноманітних жанрах, включаючи сучасну прозу, детектив, трилер, фантастику, вирішив провести благодійну акцію та власноруч відправити до бібліотек 1500 примірників вартістю близько 75000 грн. 

Новокаховська Центральна міська бібліотека приєдналась до акції та прийняла у подарунок від автора декілька примірників. Мешканці  Нової Каховки можуть ознайомитись із новинкою. Нещодавно вийшов з друку двома мовами його новий твір у жанрі сучасної прози: «Завжди поруч» та «Всегда рядом».

Цей роман висвітлює наше сьогодення з різних ракурсів. Він про кохання та дружбу. Про те, як не помилитися з вибором у важливий момент, як вірити у себе та йти до мети. У ньому порушуються актуальні проблеми суспільства та дається їх вирішення. А головний герой Флоріан, якому нещодавно виповнилось 23 роки, є представником сучасної молоді, яка може змінити своє життя на краще.

Місцеві бібліотекарі щиро сподіваються, що книги молодого автора  знайдуть своїх читачів.

Довідково.Михаїл Гранд –народився 27 серпня 1990 року в Дрогобичі Львівської обл. З 2013 року  – член Української асоціації письменників. Автор 6-ти книг.

Дебютний роман «Deus ex machine» був написаний у віці 18 років. А вже через рік книга вийшла у світ. Протягом декількох місяців тираж (1000 примірників) був розпроданий особисто автором із рук у руки покупцям на вуличних презентаціях в місті-курорті Трускавці. Друга публікація – «Обратный Отсчет», 2013 рік. За мотивами книги написаний сценарій повнометражного фільму. Літературною діяльністю митець почав займатися на старших курсах механіко-технологічного коледжу, де навчався на програміста.