Бібліотекарів Нової Каховки привітали з професійним святом

Сьогодні, 6 жовтня, у приміщенні Новокаховської ЦБС відбулись урочистості з  нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.img_7263

Привітати бібліотекарів з професійним святом до «обителі мудрості» завітали заступник міського голови Володимир Сироватка та заступник начальника відділу культури і туризму Наталія Зарудна.

Винуватці свята презентували увазі присутніх цікаву інсценізацію з кількома вікторинами, що стосувалися роботи бібліотекаря. img_7268А згодом перейшли до більш урочистої частини. З теплими вітальними словами до бібліотекарів звернулися гості. Володимир Миколайович подякував усім працівникам за натхненну працю, за ті чималі зусилля, яких вони докладають щодня, аби бібліотеки жили повним життям, а коло їх читачів лише розширювалося. img_7276В якості подарунку з нагоди професійного свята від міського голови віце-мер вручив сертифікат на придбання 10 нових стільців.

Наталія Зарудна побажала бібліотекарям творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, щастя, добра і нових успіхів у благородній просвітницькій справі. За традицією, вона нагородила грамотами відділу культури і туризму кращих серед кращих працівників міської бібліотечної системи. Крім того, нагороди старанні й наполегливі бібліотекарі отримали від директора  ЦБС Людмили Петрової.

Довідково: Новокаховська  централізована  бібліотечна  система  налічує  14  бібліотек. З них: 6 міських, 1 селищна, 7 сільських, які щорічно обслуговують біля 26  тисяч користувачів регіону, книговидача складає біля 544 тисяч примірників документів, відвідування – більше 162 тисяч.

В 10  бібліотеках ЦБС  працюють 13 клубів за інтересами, в 3-х бібліотеках –  функціонують Інтернет-центри.

 

img_7261 img_7285 img_7293 img_7301