Бібліотеки Нової Каховки беруть участь у всеукраїнському конкурсі

Бібліотеки Новокаховської  ЦБС, що обслуговують дітей та шкільні бібліотеки, приєдналися до участі у всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!» з 12.10.2017 до 20.11.2017

Організатори: Українська асоціація працівників бібліотек для дітей і Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна».

Мета Конкурсу – сприяння формуванню у дітей основ безпеки дорожнього руху, культури поведінки на вулиці, профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму, навчання дітей правилам поведінки на вулицях і дорозі, сприяння збереженню здоров’я і життя дітей; створення умов для реалізації їхніх творчих здібностей та талантів.

Бібліотечні працівники в друкованій і усній формі проінформували дітей, батьків, вчителів. Надрукували рекламу.

На абонементі міської бібліотеки для дітей оформили виставку-інсталяцію «Дотримуйся правил дорожнього руху», на якій розмістили книжки, статті з періодичних видань, плакати (на одному з плакатів є 10 основних правил, які необхідно знати маленькому пішоходу) та моделі іграшкових машин: поліцейська, пожежна, швидка допомога; гру «Вивчай правила дорожнього руху».

Виставка-інсталяція інформувала користувачів бібліотеки про конкурс, правила дорожнього руху і допомагала виконати творчу роботу – намалювати малюнок, де у будь-який спосіб відобразити правила дорожнього руху.

Діти охоче малювали малюнки і приносили до міської бібліотеки для дітей та до шкільних бібліотек.

Всього учасників – 105  учнів 1- 6 класів, читачів: міської бібліотеки для дітей; бібліотеки ЗОШ № 10;  СЗОШ № 8;  НВК № 2; ЗОШ № 4; гімназії; міської бібліотеки-філії № 3; Плодівської сільської.

Всі малюнки через Укрпошту відправлено на адресу Обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки.

Обласний оргкомітет підводить підсумки і надсилає інформацію про переможців до  Української асоціації працівників бібліотек для дітей (Київ).

Всім учасникам конкурсу бажаємо перемоги!