“Біла акація” святкує ювілей

Талановитий, яскравий, досвідчений народний аматорський колектив «Біла акація» днями відсвяткував 35 років з дня заснування. Народився він у Обривському сільському клубі, якому у жовтні цього року виповнилося 50 років. Ці дві важливі дати відсвяткували в Обривках минулої суботи, 7 жовтня. В оновленому, сяючому новенькими фарбами і дбайливо облаштованому клубі-ювілярі зібралися в цей день не лише мешканці села, але й численні гості.

До Обривок завітали міський голова Володимир Коваленко, голова Райської сільської ради Іван Коваль, начальник міського відділу культури і туризму Наталія Зарудна, депутат Новокаховської міської ради Олена Михайлова, директор міського кінотеатру «Юність» Галина Гірна, підприємець Анатолій Осінній. Прибули на свято керівники всіх клубних закладів Новокаховської міської ради та народні колективи, які вітали ювілярів зі святом, дарували подарунки і чудові пісні.

В концерті взяли участь юні вокалісти, а також маленькі артисти – вихованці дитячого садочка і юні учасниці вокального колективу «Калинові намистинки» Маслівської ЗОШ. Глядачі із задоволенням слухали цікаві історії та гуморески. А «Біла акація» подарувала односельцям і гостям яскравий концерт, в якому було все – і народний гумор, і весела та зворушлива пісня, і спогади, і жарти, і сторінки історії клубу та колективу. Талановиті вокалістки вразили глядачів не лише своєю красою і співом, але й чудовими костюмами – від найпершого, в якому давали свої дебютні концерти, до новенького, блакитно-білого, який на ювілейний концерт одягли вперше.

Учасниці ансамблю «Біла акація» – Любов Мосьпан, Валентина Варивода, Людмила Таран, Любов Ричковська, Наталія Попова, Оксана Мосьпан, Наталія Батрак, Лариса Мартищук, Алла Курлян, Людмила Мосьпан, Валентина Щитиненко, Валентина Василишина, Тетяна Мироненко, керівник ансамблю Олександр Шеремет – під гучні оплески глядачів урочисто піднялися на святкову сцену, аби вкотре почути щирі слова вітання і найкращі побажання від односельців та гостей.

А після концерту відбулося частування – на святковому столі були найкращі українські страви. І панувала чудова атмосфера щирості і української гостинності. І, звичайно ж, прикрасила святковий вечір гарна українська пісня, яку співали великим зведеним хором всіх колективів сільських клубів.

 Колектив «Біла акація» і мешканці Обривок висловлюють щиру вдячність за допомогу у підготовці чудового ювілейного свята міському голові Володимиру Коваленку, голові Райської сільської ради Івану Ковалю, міському відділу культури і туризму і керівнику Наталії Зарудній, спонсорам свята – директору ТОВ «Росток» Дмитру Миткову, ТОВ «Тачанка» Андрію Гоголєву,  директорам заводу частикових риб Ігорю Дикусі, ПМП «Віра» Роману Ляхову, підприємцю Анатолію Осінньому. І запрошують на ювілейний концерт, який відбудеться cьогодні, 14 жовтня, у міському ПК та розпочнеться о 17.00. Вхід вільний.