Більше двох тисяч водійських посвідчень відновлено після їх втрати

848abcce51e594b876851c53f417933dЗа півроку в територіальних сервісних центрах Херсонської області видано 2156 посвідчень водія після їх втрати або викрадення, що становить 18% від усієї кількості виданих водійських документів.

Нагадуємо, що про втрату посвідчення водія особа повідомляє до сервісного центру МВС, а в разі його викрадення – до територіального органу Національної поліції.

Замість втраченого або викраденого посвідчення водія сервісний центр МВС після перевірки факту видачі раніше такого посвідчення водія особі, яка заявила про його втрату або викрадення, оформлює та видає нове посвідчення водія.

Видача нового посвідчення водія проводиться незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування особи за умови подання:

  • паспорта громадянина України або документа, що посвідчує особу та підтверджує її громадянство або спеціальний статус;
  • копії довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків (у разі його відсутності у відповідних базах даних МВС) або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті);
  • медичної довідки встановленого зразка.

На даний час сервісні центри області забезпечені достатньою кількістю бланкової продукції для обслуговування громадян.

Регіональний сервісний центр МВС  в Херсонській області