Бізнесменам Херсонщини повернули 381 мільйон гривень ПДВ

За 6 місяців 2018 року платникам Херсонщини відшкодовано з державного бюджету 381,5 млн. грн. податку на додану вартість. Це на 166 млн. грн. більше, ніж торік. Упереджено або відмовлено у бюджетному відшкодуванні 10 суб’єктам господарювання на суму 3,1 млн. гривень, повідомляє прес-служба ГУ ДФС.

Завдяки дієвому функціонуванню Електронного реєстру автоматичного відшкодування ПДВ платникам області повертається 93% заявленої суми бюджетних коштів кожного місяця. Як правило, всі суми ПДВ платники отримують у законодавчо встановлений термін – протягом 30 днів.

За інформацією управління обслуговування платників податків Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, станом на 01.07.2018 на Херсонщині сплату податку на додану вартість забезпечують 3809 платників, з них 3444 підприємців – юридичних осіб.

Загалом впровадження сервісних податкових новацій робить процес нарахування, сплати ПДВ та повернення бюджетних коштів бізнесу максимально прозорим та своєчасним. Сьогодні Державна фіскальна служба реально захищає інтереси легального бізнесу, упереджуючи формування «схемного» кредиту, і таким чином створює рівні конкурентні умови для підприємницької діяльності.