Благодійникам говоримо спасибі!

Напередодні святкування Дня Перемоги відбулася зустріч міського голови Володимира Коваленка  із підопічними міського територіального центру. Традиційно такі зустрічі проходять із переглядом святкового концерту, піснями, які літні жінки із задоволенням виконують разом із ним, декламуванням віршів власного авторства та, звичайно ж, подарунками. От і цього разу Володимир Іванович завітав до них із великим кошиком солодощів. Такий сюрприз був наданий в якості допомоги благодійним фондом «Нова Каховка» (Наталія Безп’ята, О. Ходорковська).

А взагалі за інформацією, наданою НК онлайн керівником Територіального центру Людмилою Логвіновою, завдяки благодійникам, які долучаються до святкувань Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги, з’являється можливість допомогти одиноким громадянам та інвалідам, ветеранам війни та учасникам бойових дій. Цього року завдяки допомозі  гендиректора ТОВ «АТБ-Маркет» Дмитра Євсєєва до свята 9 Травня були забезпечені продуктовими наборами 63 учасника бойових дій Другої світової війни. Також на благодійний рахунок терцентру надійшли кошти від благодійників – 5 950 грн., які видали 30 ветеранам і учасникам бойових дій, що знаходяться під опікою терцентру.

Разом із цим керівник та працівники тер центру висловлюють вдячність організаціям, які взяли участь та перерахували кошти на благодійний рахунок: ТОВ «Стоматологічна поліклініка» – 500 грн., ТОВ «Аудиторська компанія «Фінансові резерви» – 1000 грн., КП «Новокаховське ШЕУ» – 2000 грн., відділ освіти – 300 грн., центр зайнятості – 150 грн., ТОВ «Піонер новітніх технологій» – 2000 грн.

Подяка за щедрість душі і небайдужість підприємцю Сергію Стародубцеву (фірма «Світ техніки»), який на кожне звернення позитивно відгукується і постійно надає спонсорську допомогу. Також за привітання зі святом Перемоги ветеранів війни – 78 осіб, велике спасибі депутатам новокаховської міськради Юрію Власову, Олександру Афанасьєву, Павлу Розломію, Олександру Курдову, Олені Іщенко, Андрію Кафідову, Наталії Марченко, Сергію Євстратову, Віталію Кубатку, Ларисі Скребовській, Світлані Дук, а також секретарю міськради Олександру Лук’яненку, начальнику оргвідділу Роману Пашкевичу, ГО ветаранів і учасників АТО “Біла стріла”, МБФ “Дитяче майбутнє” (С. Скорик).

Територіальний центр також висловлює велику подяку в організації святкового столу для ветеранів, за яким пригощали запашними тортами та солодощами, директору ТОВ «Берислав-хлібзавод» Юрію Тимощуку.

Милосердя й увагу до ветеранів війни необхідно виявляти не тільки під час проведення певних заходів, а й щодня. Простягнемо свою руку допомоги вже зараз… Адже для вас – це лишень краплина уваги, а для ветеранів війни – океан доброти, для вас – це миттєвий порух душі, а для них – невимовне почуття вдячності і щастя, для вас – це хвилина, а для них – останні миті, зігріті теплом вашого серця.